Spa dla Twoich włosów

Spa dla Twoich włosów

Wizyta w Spa to okazja do prawdziwej regeneracji Twojego ciała. Nie wszystkie kobiety wiedzą, że Spa jest dostępne również w wersji specjalnie dla włosów. Sprawdź dlaczego jest potrzebne i na czym polega?

Narażone włosy

Włosy są narażone na wiele złowrogich czynników zewnętrznych. Wśród nich jest nie tylko wiatr, woda i słońce. Dochodzą do tego stosowane kosmetyki, noszenie zimą czapki, a także zmiany kolorów. W efekcie włosy nie tylko tracą swój naturalny blask, ale również stają się o wiele słabsze. To właśnie to nagromadzenie negatywnych oddziaływań sprawia, że tak wskazane jest postawienie na Spa dla włosów.

Na czym polega zabieg?

Spa dla włosów to zabieg który jest oferowany w wielu gabinetach fryzjerskich oraz kosmetycznych. Jest to stosunkowo prosta pielęgnacja, która wymaga jednak specjalistycznego sprzętu na który raczej nikt nie pozwoli sobie w domu. Przed zabiegiem musisz umyć sobie dwukrotnie włosy. Następnie w gabinecie zostanie na nie nałożona specjalna maska odżywcza. Jest ona dostosowywana do rodzaju włosów a także do ich aktualnego stanu. Kolejny krok to założenie na głowę specjalnej kopuły podłączonej do podgrzewacza wody. Po osiągnięciu przez wodę 40 stopni Celsjusza zaczyna się ona ulatniać i pokrywać włosy. Taki zabieg trwa około 20 minut. Po nim włosy są płukane ciepłą i chłodną wodą.

Co uzyskasz dzięki Spa?

Przede wszystkim dzięki działaniu pary wodnej maseczka-odżywka dużo lepiej się wchłonie. W efekcie włosy będą bardziej sprężyste i łatwiejsze w rozczesywaniu. Wszystkie substancje odżywcze obecne w maseczce z łatwością przenikną w głąb łodyg i je uszczelnią. Rezultaty takiego Spa są nieporównywalnie szybsze i lepsze niż w przypadku nakładania normalnej odżywki. Aby efekt Spa był jak najdłuższy należy je powtarzać raz w tygodniu lub co dwa tygodnie.

Topics:

Może Cię też zainteresuje

Leave a Reply